3M24-P1-EI Advanced Energy
en_hv_m_series_data_sheet-1775618.pdf
Виробник: Advanced Energy
Non-Isolated DC/DC Converters M-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +24V Input, +3,000V HVout, 1W, Thru-hole mount, Regulated, Enhanced Interface
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук