3PCV-12-008 TE Connectivity AMP Connectors
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=3-1437646-4&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity AMP Connectors
Description: CONN BARRIER STRIP 12CIRC 0.25"
Packaging: Bulk
Features: Flange
Color: Black
Voltage Rating: 300V
Current Rating (Amps): 10A
Wire Gauge: 16-30 AWG
Pitch: 0.250" (6.35mm)
Barrier Type: 3 Wall (Tri)
Number of Circuits: 12
Number of Wire Entries: 12
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN BARRIER STRIP 12CIRC 0.25", Packaging: Bulk, Features: Flange, Color: Black, Voltage Rating: 300V, Current Rating (Amps): 10A, Wire Gauge: 16-30 AWG, Pitch: 0.250" (6.35mm), Number of Rows: 1, Terminal Block Type: Barrier Block, Top Termination: Screws with Captive Plate, Bottom Termination: PC Pin, Barrier Type: 3 Wall (Tri), Number of Circuits: 12, Number of Wire Entries: 12.
Інші пропозиції 3PCV-12-008
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
3PCV-12-008 Виробник : TE Connectivity / Buchanan NG_CD_3-1437646-4_G-639798.pdf Barrier Terminal Blocks 12 POS VERT .250