3PCV-13-006 TE Connectivity AMP Connectors
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=4-1437646-2&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity AMP Connectors
Description: CONN BARRIER STRIP 13CIRC 0.25"
Packaging: Bulk
Color: Black
Voltage Rating: 300V
Current Rating (Amps): 10A
Wire Gauge: 18-22 AWG
Pitch: 0.250" (6.35mm)
Barrier Type: 3 Wall (Tri)
Part Status: Active
Number of Circuits: 13
Number of Wire Entries: 13
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN BARRIER STRIP 13CIRC 0.25", Packaging: Bulk, Color: Black, Voltage Rating: 300V, Current Rating (Amps): 10A, Wire Gauge: 18-22 AWG, Pitch: 0.250" (6.35mm), Number of Rows: 1, Terminal Block Type: Barrier Block, Top Termination: Screws with Captive Plate, Bottom Termination: PC Pin, Barrier Type: 3 Wall (Tri), Part Status: Active, Number of Circuits: 13, Number of Wire Entries: 13.
Інші пропозиції 3PCV-13-006
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
3PCV-13-006 3PCV-13-006 Виробник : TE Connectivity NG_CD_4_1437646_2_F1-627400.pdf Barrier Terminal Blocks VERT 13 POS 6.35MM
товару немає в наявності
3PCV-13-006 3PCV-13-006 Виробник : TE Connectivity / Buchanan NG_CD_4-1437646-2_F1-627400.pdf Barrier Terminal Blocks VERT 13 POS 6.35MM