3PS-1000-2-VT-2
3PS-1000-2-VT-2 Brady Corporation
B-342.pdf
Виробник: Brady Corporation
Description: SLEEVE, 1 IN DIA X 1 IN W
Packaging: Bulk
Color: Violet
Material: Polyolefin (PO)
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 1.00" W x 1.66" H (25.4mm x 42.2mm); Cable O.D. 0.45" ~ 0.95" (11.4mm ~ 24.1mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SLEEVE, 1 IN DIA X 1 IN W, Packaging: Bulk, Color: Violet, Material: Polyolefin (PO), Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 1.00" W x 1.66" H (25.4mm x 42.2mm); Cable O.D. 0.45" ~ 0.95" (11.4mm ~ 24.1mm).