3SSP150012
  • 3SSP150012
  • 3SSP150012
3SSP150012 VOLT POLSKA
Виробник: VOLT POLSKA
Category: Car Converters
Description: Converter: DC/AC; 1.5kW; Uout: 230VAC; 10.5÷15VDC; 236x176x135mm
Type of converter: DC/AC
Output power: 1.5kW
Output voltage: 230V AC
Supply voltage: 10.5...15V DC
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP
Body dimensions: 236x176x135mm
Output power peak: 3kW
Kind of input connector: screw terminals
Rechargeable battery voltage: 12V
Application: heat pump; photovoltaics
Additional functions: UPS
на замовлення 1 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Car Converters, Description: Converter: DC/AC; 1.5kW; Uout: 230VAC; 10.5÷15VDC; 236x176x135mm, Type of converter: DC/AC, Output power: 1.5kW, Output voltage: 230V AC, Supply voltage: 10.5...15V DC, Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP, Body dimensions: 236x176x135mm, Output power peak: 3kW, Kind of input connector: screw terminals, Rechargeable battery voltage: 12V, Application: heat pump; photovoltaics, Additional functions: UPS.