3TPU100MAI Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP TANT POLY 100UF 3.15V 1206
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 150mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: A09
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 3.15 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 100UF 3.15V 1206, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 150mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: A09, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 3.15 V.