Продукція > EVOX RIFA > 400 V, 100pF, 5mm, 5%, PFR5 101J400J
400 V, 100pF, 5mm, 5%, PFR5 101J400J Evox Rifa
Виробник: Evox Rifa
Конденсатор пленочный импульсный 100pF, 5mm, 5%, 400V... Група товару: Конденсатори Корпус: Rm= 5 mm Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Конденсатор пленочный импульсный 100pF, 5mm, 5%, 400V... Група товару: Конденсатори Корпус: Rm= 5 mm Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.