402WF27112ITR
402WF27112ITR Quarton Inc.
402W.pdf
Виробник: Quarton Inc.
Description: CRYSTAL 27.1200 MHZ 6PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 6pF
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 80 Ohms
Frequency: 27.12 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL 27.1200 MHZ 6PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 6pF, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Frequency Tolerance: ±10ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 80 Ohms, Frequency: 27.12 MHz.