40A12-N4-M
40A12-N4-M Advanced Energy
30A-40A-1139348.pdf
Виробник: Advanced Energy
Non-Isolated DC/DC Converters A-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +12V Input, -40kV DC HVout, 4W, Thru-hole mount, Regulated, Standard Interface, Mu Metal shield
Написати відгук