Продукція > ADVANCED ENERGY > 40A12-P4-25PPM-M-H
40A12-P4-25PPM-M-H Advanced Energy
en-hv-30a-40a-series-data-sheet.pdf
Виробник: Advanced Energy
Description: A-SERIES DC TO HVDC CONVERTER, S
Написати відгук
Non-Isolated DC/DC Converters A-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +12V Input, +40kV DC HVout, 4W, Thru-hole mount, Regulated, Standard Interface, 25ppm/ C Temperature Coefficient, Mu Metal shield, Heatsink.
Інші пропозиції 40A12-P4-25PPM-M-H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
40A12-P4-25PPM-M-H Виробник : Advanced Energy ADVE_S_A0010757988_1-2576074.pdf Non-Isolated DC/DC Converters A-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +12V Input, +40kV DC HVout, 4W, Thru-hole mount, Regulated, Standard Interface, 25ppm/ C Temperature Coefficient, Mu Metal shield, Heatsink