Продукція > ADVANCED ENERGY > 40A12-P4-25PPM-M
40A12-P4-25PPM-M Advanced Energy
ADVE_S_A0010757988_1-2576074.pdf
Виробник: Advanced Energy
Non-Isolated DC/DC Converters A-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +12V Input, +40kV DC HVout, 4W, Thru-hole mount, Regulated, Standard Interface, 25ppm/ C Temperature Coefficient, Mu Metal shield
Написати відгук