40A24-N15
40A24-N15 Advanced Energy
30A-40A-1139348.pdf
Виробник: Advanced Energy
Non-Isolated DC/DC Converters A-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +24V Input, -40kV DC HVout, 15W, Thru-hole mount, Regulated, Standard Interface
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук