40A24-N30-25PPM Advanced Energy
en-hv-30a-40a-series-data-sheet.pdf
Виробник: Advanced Energy
Description: A-SERIES DC TO HVDC CONVERTER, S
Написати відгук
Non-Isolated DC/DC Converters A-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +24V Input, -40kV DC HVout, 30W, Thru-hole mount, Regulated, Standard Interface, 25ppm/ C Temperature Coefficient.
Інші пропозиції 40A24-N30-25PPM
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
40A24-N30-25PPM Виробник : Advanced Energy ADVE_S_A0010757988_1-2576074.pdf Non-Isolated DC/DC Converters A-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +24V Input, -40kV DC HVout, 30W, Thru-hole mount, Regulated, Standard Interface, 25ppm/ C Temperature Coefficient