40A24-N30-E Advanced Energy
Написати відгук
Non-Isolated DC/DC Converters A-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +24V Input, -40kV DC HVout, 30W, Thru-hole mount, Regulated, Standard Interface, Eared mounting flange.
Інші пропозиції 40A24-N30-E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
40A24-N30-E 40A24-N30-E Виробник : Advanced Energy 30A-40A-1139348.pdf Non-Isolated DC/DC Converters A-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +24V Input, -40kV DC HVout, 30W, Thru-hole mount, Regulated, Standard Interface, Eared mounting flange