40A24-N30-H Advanced Energy
Написати відгук
Non-Isolated DC/DC Converters A-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +24V Input, -40kV DC HVout, 30W, Thru-hole mount, Regulated, Standard Interface, Heatsink.
Інші пропозиції 40A24-N30-H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
40A24-N30-H 40A24-N30-H Виробник : Advanced Energy ENG_HV_30A_40A_series_231_01_11_13_24-3474712.pdf Non-Isolated DC/DC Converters A-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +24V Input, -40kV DC HVout, 30W, Thru-hole mount, Regulated, Standard Interface, Heatsink