Продукція > 3M (TC) > 40MM-40MM-25-5590H-05
40MM-40MM-25-5590H-05 3M (TC)
3m%205590h-953dace5-e343-4245-b23e-18ed43cd3805.pdf
Виробник: 3M (TC)
Description: THERM PAD 40MMX40MM GRAY 1=25/PK
Packaging: Bulk
Color: Gray
Material: Acrylic Elastomer
Shape: Square
Thickness: 0.0197" (0.500mm)
Type: Interface Pad, Sheet
Thermal Resistivity: 0.46°C/W
Outline: 40.00mm x 40.00mm