40NHG000BI BUSSMANN
40NHG000BI.pdf
Виробник: BUSSMANN
Category: NH Fuses
Description: Fuse: fuse; 40A; 500VAC; gG,gL; industrial; NH000
Fuse size: NH000
Power dissipation: 4W
Current rating: 40A
Rated voltage: 500V AC
Breaking capacity: 120kA
Fuse characteristics: gG; gL
Kind of fuse: industrial
Type of fuse: fuse
Написати відгук
Category: NH Fuses, Description: Fuse: fuse; 40A; 500VAC; gG,gL; industrial; NH000, Fuse size: NH000, Power dissipation: 4W, Current rating: 40A, Rated voltage: 500V AC, Breaking capacity: 120kA, Fuse characteristics: gG; gL, Kind of fuse: industrial, Type of fuse: fuse.