40NHG01BI BUSSMANN
40NHG01BI.pdf
Виробник: BUSSMANN
Category: NH Fuses
Description: Fuse: fuse; 40A; 500VAC; gG,gL; industrial; NH01
Fuse size: NH01
Power dissipation: 5W
Current rating: 40A
Rated voltage: 500V AC
Написати відгук
Category: NH Fuses, Description: Fuse: fuse; 40A; 500VAC; gG,gL; industrial; NH01, Fuse size: NH01, Power dissipation: 5W, Current rating: 40A, Rated voltage: 500V AC, Breaking capacity: 120kA, Fuse characteristics: gG; gL, Kind of fuse: industrial, Type of fuse: fuse.