Продукція > BUSSMANN > 40NHG02BI-400
40NHG02BI-400 BUSSMANN
40NHG02BI-400.pdf
Виробник: BUSSMANN
Category: NH Fuses
Description: Fuse: fuse; 40A; 400VAC; gG,gL; industrial; NH02
Fuse size: NH02
Power dissipation: 5W
Current rating: 40A
Rated voltage: 400V AC
Написати відгук
Category: NH Fuses, Description: Fuse: fuse; 40A; 400VAC; gG,gL; industrial; NH02, Fuse size: NH02, Power dissipation: 5W, Current rating: 40A, Rated voltage: 400V AC, Breaking capacity: 120kA, Fuse characteristics: gG; gL, Kind of fuse: industrial, Type of fuse: fuse.