Продукція > BUSSMANN > 40NHM000B-690
40NHM000B-690 BUSSMANN
40NHM000B-690.pdf
Виробник: BUSSMANN
Category: NH Fuses
Description: Fuse: fuse; 40A; 690VAC; aM; industrial; NH000
Fuse size: NH000
Power dissipation: 2.3W
Current rating: 40A
Rated voltage: 690V AC
Breaking capacity: 120kA
Fuse characteristics: aM
Kind of fuse: industrial
Type of fuse: fuse
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: NH Fuses, Description: Fuse: fuse; 40A; 690VAC; aM; industrial; NH000, Fuse size: NH000, Power dissipation: 2.3W, Current rating: 40A, Rated voltage: 690V AC, Breaking capacity: 120kA, Fuse characteristics: aM, Kind of fuse: industrial, Type of fuse: fuse.