4134PA51H03937 Laird Technologies EMI
datasheet-for-4134pa51h03937
Виробник: Laird Technologies EMI
Description: RFI FOF GASKET PU ADH
Packaging: Bulk
Material: Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU)
Length: 39.370" (1.00m)
Shape: D-Shape
Type: Fabric Over Foam
Width: 0.394" (10.01mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Height: 0.197" (5.00mm)
Attachment Method: Adhesive
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RFI FOF GASKET PU ADH, Packaging: Bulk, Material: Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU), Length: 39.370" (1.00m), Shape: D-Shape, Type: Fabric Over Foam, Width: 0.394" (10.01mm), Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Height: 0.197" (5.00mm), Attachment Method: Adhesive.
Інші пропозиції 4134PA51H03937
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
4134PA51H03937 Виробник : Laird Performance Materials EMI_CAT_Essentials_1213-1903895.pdf EMI Gaskets, Sheets, Absorbers & Shielding GK,NiCu,PTAFG,PU,V0,DSh 5x10x1000mm
товару немає в наявності
4134PA51H03937 Виробник : Laird Technologies emi_cat_essentials_1213-3624145.pdf EMI Gaskets, Sheets, Absorbers & Shielding GK,NiCu,PTAFG,PU,V0,DSh 5x10x1000mm