415-0031-MM750
415-0031-MM750 Cinch Connectivity Solutions Johnson
br-ccs-john-rf-cable-assembly-guide.pdf
Виробник: Cinch Connectivity Solutions Johnson
Description: CBL ASSY SMA JACK TO PLUG 29.53"
Color: Gray
Length: 29.53" (750.00mm)
Style: SMA to SMA
Cable Type: RG-316
1st Connector: SMA Jack
2nd Connector: SMA Plug
Part Status: Active
Frequency - Max: 12.4 GHz
1st Connector Mounting Type: Panel Mount
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut
на замовлення 96 шт:
Написати відгук
Description: CBL ASSY SMA JACK TO PLUG 29.53", Packaging: Bulk, Features: Shielded, Color: Gray, Length: 29.53" (750.00mm), Style: SMA to SMA, Cable Type: RG-316, 1st Connector: SMA Jack, 2nd Connector: SMA Plug, Part Status: Active, Frequency - Max: 12.4 GHz, 1st Connector Mounting Type: Panel Mount, 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms, 1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut.