415-0032-MM150
415-0032-MM150 Cinch Connectivity Solutions Johnson
br-ccs-john-rf-cable-assembly-guide.pdf
Виробник: Cinch Connectivity Solutions Johnson
Description: COAX CBL SMA TO SMA 5.9"
Packaging: Bulk
Features: Shielded
Color: Copper
Length: 5.906" (150.00mm)
Style: SMA to SMA
Cable Type: RG-316
1st Connector: SMA Plug, Right Angle
2nd Connector: SMA Plug, Right Angle
Part Status: Active
Frequency - Max: 12.4 GHz
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 159 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: COAX CBL SMA TO SMA 5.9", Packaging: Bulk, Features: Shielded, Color: Copper, Length: 5.906" (150.00mm), Style: SMA to SMA, Cable Type: RG-316, 1st Connector: SMA Plug, Right Angle, 2nd Connector: SMA Plug, Right Angle, Part Status: Active, Frequency - Max: 12.4 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.