415-0032-MM250
415-0032-MM250 Cinch Connectivity Solutions Johnson
br-ccs-john-rf-cable-assembly-guide.pdf
Виробник: Cinch Connectivity Solutions Johnson
Description: CBL ASSY SMA PLUG TO PLUG 9.843"
Packaging: Bulk
Features: Shielded
Color: Copper
Length: 9.843" (250.00mm)
Style: SMA to SMA
Cable Type: RG-316
1st Connector: SMA Plug, Right Angle
2nd Connector: SMA Plug, Right Angle
Part Status: Active
Frequency - Max: 12.4 GHz
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 115 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CBL ASSY SMA PLUG TO PLUG 9.843", Packaging: Bulk, Features: Shielded, Color: Copper, Length: 9.843" (250.00mm), Style: SMA to SMA, Cable Type: RG-316, 1st Connector: SMA Plug, Right Angle, 2nd Connector: SMA Plug, Right Angle, Part Status: Active, Frequency - Max: 12.4 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.