415-0033-MM750
415-0033-MM750 Johnson / Cinch Connectivity Solutions
br-CCS-JOHN-RF-Cable-Assembly-Guide-1350755.pdf
Виробник: Johnson / Cinch Connectivity Solutions
RF Cable Assemblies Straight SMA Plug to Straight SMA Plug
на замовлення 98 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: COAX CBL SMA TO SMA 29.5", Packaging: Bulk, Features: Shielded, Color: Gray, Length: 29.53" (750.00mm), Style: SMA to SMA, Cable Type: RG-316 DS, 1st Connector: SMA Plug, 2nd Connector: SMA Plug, Part Status: Active, Frequency - Max: 12.4 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
415-0033-MM750 415-0033-MM750 Виробник : Cinch Connectivity Solutions Johnson br-ccs-john-rf-cable-assembly-guide.pdf Description: COAX CBL SMA TO SMA 29.5"
Color: Gray
Length: 29.53" (750.00mm)
Style: SMA to SMA
Cable Type: RG-316 DS
1st Connector: SMA Plug
2nd Connector: SMA Plug
Part Status: Active
Frequency - Max: 12.4 GHz
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms