415-0034-MM250
415-0034-MM250 Johnson / Cinch Connectivity Solutions
br-ccs-john-rf-cable-assembly-guide.pdf
Виробник: Johnson / Cinch Connectivity Solutions
RF Cable Assemblies R Ang SMA Plug to Straight SMA Plug
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: COAX CBL SMA TO SMA 9.8", Features: Shielded, Packaging: Bulk, Color: Gray, Length: 9.843" (250.00mm), Style: SMA to SMA, Cable Type: RG-316 DS, 1st Connector: SMA Plug, 2nd Connector: SMA Plug, Right Angle, Part Status: Active, Frequency - Max: 12.4 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.
Інші пропозиції 415-0034-MM250
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
415-0034-MM250 415-0034-MM250 Виробник : Cinch Connectivity Solutions Johnson br-ccs-john-rf-cable-assembly-guide.pdf Description: COAX CBL SMA TO SMA 9.8"
Features: Shielded
Packaging: Bulk
Color: Gray
Length: 9.843" (250.00mm)
Style: SMA to SMA
Cable Type: RG-316 DS
1st Connector: SMA Plug
2nd Connector: SMA Plug, Right Angle
Part Status: Active
Frequency - Max: 12.4 GHz
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms