4200PA51H01800 Laird Technologies EMI
51H%20Series.pdf
Виробник: Laird Technologies EMI
Description: GK NICU PTAFG PU V0 REC
Packaging: Bulk
Material: Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU)
Length: 18.000" (457.20mm)
Shape: Rectangle
Type: Fabric Over Foam
Width: 0.827" (21.00mm)
Height: 0.079" (2.00mm)
Attachment Method: Adhesive
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: GK NICU PTAFG PU V0 REC, Packaging: Bulk, Material: Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU), Length: 18.000" (457.20mm), Shape: Rectangle, Type: Fabric Over Foam, Width: 0.827" (21.00mm), Height: 0.079" (2.00mm), Attachment Method: Adhesive.