4201-006LF
4201-006LF CTS Electronic Components
tusos03138-1.pdf
Виробник: CTS Electronic Components
EMI Feedthrough Filters 1500PF 200V 15A
на замовлення 24 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук