4202AB51K04720
4202AB51K04720 Laird Performance Materials
51K_Series-1846886.pdf
Виробник: Laird Performance Materials
EMI Gaskets, Sheets, Absorbers & Shielding GK,NiCu,NRS,PU,V0 .120x.250x47.200
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RFI FOF GASKET PU, Packaging: Bulk, Material: Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU), Length: 47.200" (119.89cm), Shape: D-Shape, Type: Fabric Over Foam, Width: 0.252" (6.40mm), Height: 0.118" (3.00mm), Part Status: Active.
Інші пропозиції 4202AB51K04720
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Material: Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU)
Length: 47.200" (119.89cm)
Shape: D-Shape
Type: Fabric Over Foam
Width: 0.252" (6.40mm)
Height: 0.118" (3.00mm)