4202PA51H01024
4202PA51H01024 Laird Technologies EMI
51H%20Series.pdf
Виробник: Laird Technologies EMI
Description: RFI FOF GASKET PU ADH
Packaging: Bulk
Material: Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU)
Length: 10.240" (260.10mm)
Shape: D-Shape
Type: Fabric Over Foam
Width: 0.252" (6.40mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Height: 0.118" (3.00mm)
Attachment Method: Adhesive
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RFI FOF GASKET PU ADH, Packaging: Bulk, Material: Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU), Length: 10.240" (260.10mm), Shape: D-Shape, Type: Fabric Over Foam, Width: 0.252" (6.40mm), Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Height: 0.118" (3.00mm), Attachment Method: Adhesive, Part Status: Active.
Інші пропозиції 4202PA51H01024
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
4202PA51H01024 4202PA51H01024 Виробник : Laird Performance Materials 51H_Series-1846872.pdf EMI Gaskets, Sheets, Absorbers & Shielding GK,NiCu,PTAFG,PU,V0,DSh .120x.250x10.240in
товару немає в наявності
4202PA51H01024 4202PA51H01024 Виробник : Laird Technologies 51H Series.pdf EMI Gaskets, Sheets, Absorbers & Shielding GK,NiCu,PTAFG,PU,V0,DSh .120x.250x10.240in