425F11A018M4320
425F11A018M4320 CTS-Frequency Controls
008-0332-0_B.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: CRYSTAL 18.4320MHZ 10PF SMD
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
425F11A018M4320 425F11A018M4320 Виробник : CTS Electronic Components 008-0332-0_B-786332.pdf Crystals 18.432MHz 10pF 10ppm -20C +70C