425F11A026M0000
425F11A026M0000 CTS-Frequency Controls
008-0332-0_B.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: CRYSTAL 26.0000MHZ 10PF SMD
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
425F11A026M0000 425F11A026M0000 Виробник : CTS Electronic Components 008-0332-0_B-786332.pdf Crystals 26MHz 10pF 10ppm -20C +70C