425F11A028M6363
425F11A028M6363 CTS-Frequency Controls
crystals-425-datasheet.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: CRYSTAL 28.63636MHZ 10PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 10pF
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±10ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 80 Ohms
Frequency: 28.63636 MHz
Написати відгук
Description: CRYSTAL 28.63636MHZ 10PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 10pF, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±10ppm, Frequency Tolerance: ±10ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 80 Ohms, Frequency: 28.63636 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
425F11A028M6363 425F11A028M6363 Виробник : CTS Electronic Components 008-0332-0_B-786332.pdf Crystals 28.6363MHz 10pF 10ppm -20C +70C