425F11K019M2000
425F11K019M2000 CTS-Frequency Controls
008-0332-0_B.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: CRYSTAL 19.2000MHZ 8PF SMD
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
425F11K019M2000 425F11K019M2000 Виробник : CTS Electronic Components 008-0332-0_B-786332.pdf Crystals 19.2MHz 8pF 10ppm -20C +70C