425F11K028M6363
425F11K028M6363 CTS-Frequency Controls
008-0332-0_B.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: CRYSTAL 28.63636MHZ 8PF SMD
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
425F11K028M6363 425F11K028M6363 Виробник : CTS Electronic Components 008-0332-0_B-786332.pdf Crystals 28.6363MHz 8pF 10ppm -20C +70C