425F11K048M0000
425F11K048M0000 CTS-Frequency Controls
008-0332-0_B.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: CRYSTAL 48.0000MHZ 8PF SMD
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
425F11K048M0000 425F11K048M0000 Виробник : CTS Electronic Components 008-0332-0_B-786332.pdf Crystals 48MHz 8pF 10ppm -20C +70C