425F22A016M3840
425F22A016M3840 CTS-Frequency Controls
008-0332-0_B.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: CRYSTAL 16.3840MHZ 10PF SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
425F22A016M3840 425F22A016M3840 Виробник : CTS Electronic Components 008-0332-0_B-786332.pdf Crystals 16.384MHz 10pF 20ppm -20C +70C