425F22A022M1184
425F22A022M1184 CTS-Frequency Controls
008-0332-0_B.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: CRYSTAL 22.1184MHZ 10PF SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
425F22A022M1184 425F22A022M1184 Виробник : CTS Electronic Components 008-0332-0_B-786332.pdf Crystals 22.1184MHz 10pF 20ppm -20C +70C