425F27C028M6360 CTS-Frequency Controls
008-0332-0_B.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: CRYSTAL 28.636000MHZ SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Crystals 28.636MHz 16pF 20ppm -40C +85C.
Інші пропозиції 425F27C028M6360
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
425F27C028M6360 Виробник : CTS Electronic Components 008-0332-0_B-786332.pdf Crystals 28.636MHz 16pF 20ppm -40C +85C