425F35B026M0000
425F35B026M0000 CTS-Frequency Controls
crystals-425-datasheet.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: CRYSTAL 26.0000MHZ 13PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 13pF
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 80 Ohms
Frequency: 26 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL 26.0000MHZ 13PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 13pF, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Frequency Tolerance: ±30ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 80 Ohms, Frequency: 26 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
товару немає в наявності
425F35B026M0000 Виробник : CTS Electronic Components 008-0261-0_G-786328.pdf Crystals 26MHz 13pF 30ppm -20C +70C