425F35B030M0000
425F35B030M0000 CTS Electronic Components
008-0332-0_B-786332.pdf
Виробник: CTS Electronic Components
Crystals 30MHz 30ppm 13pF -40C +85C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук