425F35B038M4000
425F35B038M4000 CTS-Frequency Controls
008-0332-0_B.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: CRYSTAL 38.4000MHZ 13PF SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
425F35B038M4000 Виробник : CTS Electronic Components 008-0261-0_G-786328.pdf Crystals 38.4MHz 13pF 30ppm -20C +70C