425F35E020M0000
425F35E020M0000 CTS-Frequency Controls
008-0332-0_B.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: CRYSTAL 20.0000MHZ 20PF SMD
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
425F35E020M0000 425F35E020M0000 Виробник : CTS Electronic Components 008-0332-0_B-786332.pdf Crystals 20MHz 20pF 30ppm -20C +70C