425F35E026M0000 CTS-Frequency Controls
008-0332-0_B.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: CRYSTAL 26.000000MHZ SMD
Написати відгук
Інші пропозиції 425F35E026M0000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
425F35E026M0000 Виробник : CTS Electronic Components 008-0332-0_B-786332.pdf Crystals 26MHz 20pF 30ppm -20C +70C