425F39B030M0000
425F39B030M0000 CTS-Frequency Controls
008-0332-0_B.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: CRYSTAL 30.0000MHZ 13PF SMD
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
425F39B030M0000 425F39B030M0000 Виробник : CTS Electronic Components 008-0332-0_B-786332.pdf Crystals 30MHz 13pF 30ppm -40C +85C