Продукція > SMD резистори > 0603 > 430 kOhm 5% 0,1W 50V 0603 (RC0603JR-430K0-Hitano) (резистор SMD)
430 kOhm 5% 0,1W 50V 0603 (RC0603JR-430K0-Hitano) (резистор SMD)
rc_series_hitano-datasheet.pdf
Код товару: 4494
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Hitano
Номінал: 430 kOhm
Точність: ±5% J
Pном, W: 0,1 W
Uроб,V: 50 V
З цим товаром купують
910 kOhm 5% 0,1W 50V 0603 (RC0603JR-910K0-Hitano) (резистор SMD)
SMD резистори > 0603
Номінал: 910 kOhm
Точність: ±5% J
Pном, W: 0,1 W
Uроб,V: 50 V
100 шт - РАДІОМАГ-Львів
905 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
1,1 kOhm 1% 0,1W 50V 0603 (RC0603FR-1K1-Hitano) (резистор SMD)
RC0603HIT.pdf
Виробник: Hitano
SMD резистори > 0603
Номінал: 1,1 kOhm
Точність: ±1% F
Pном, W: 0,1 W
Uроб,V: 50 V
300 kOhm 5% 0,1W 50V 0603 (RC0603JR-300K0-Hitano) (резистор SMD)
rc_series_hitano-datasheet.pdf
Номінал: 300 kOhm
Точність: ±5% J
Pном, W: 0,1 W
Uроб,V: 50 V
430 Ohm 5% 0,1W 50V 0603 (RC0603JR-430R-Hitano) (резистор SMD)
Номінал: 430 Ohm
Точність: ±5% J
Pном, W: 0,1 W
Uроб,V: 50 V
360 kOhm 5% 0,1W 50V 0603 (RC0603JR-360K0-Hitano) (резистор SMD)
Номінал: 360 kOhm
Точність: ±5% J
Pном, W: 0,1 W
Uроб,V: 50 V