435MU103100
435MU103100 BREVETTI
435MU.pdf
Виробник: BREVETTI
Category: Cable Chains
Description: Cable chain; MEDIUM; Bend.rad: 100mm; L: 1000mm; Int.height: 35mm
Type of cable accessories: cable chain
Manufacturer series: MEDIUM
Version: frames openable from inner radius; frames openable from outer radius
Internal height: 35mm
External height: 49mm
Bending radius: 100mm
Internal width: 103mm
External width: 123mm
Length: 1m
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Cable Chains, Description: Cable chain; MEDIUM; Bend.rad: 100mm; L: 1000mm; Int.height: 35mm, Type of cable accessories: cable chain, Manufacturer series: MEDIUM, Version: frames openable from inner radius; frames openable from outer radius, Internal height: 35mm, External height: 49mm, Bending radius: 100mm, Internal width: 103mm, External width: 123mm, Length: 1m.