435MU125075
435MU125075 BREVETTI
Category: Cable Chains
Description: Cable chain; MEDIUM; Bend.rad: 75mm; L: 1000mm; Int.height: 35mm
Length: 1m
Internal height: 35mm
External height: 49mm
Internal width: 125mm
External width: 145mm
Bending radius: 75mm
Написати відгук
Category: Cable Chains, Description: Cable chain; MEDIUM; Bend.rad: 75mm; L: 1000mm; Int.height: 35mm, Manufacturer series: MEDIUM, Version: frames openable from inner radius; frames openable from outer radius, Length: 1m, Internal height: 35mm, External height: 49mm, Internal width: 125mm, External width: 145mm, Bending radius: 75mm, Type of cable accessories: cable chain.