435MU125150
435MU125150 BREVETTI
Category: Cable Chains
Description: Cable chain; MEDIUM; Bend.rad: 150mm; L: 1000mm; Int.height: 35mm
Internal height: 35mm
External height: 49mm
Length: 1m
Internal width: 125mm
External width: 145mm
Bending radius: 150mm
Написати відгук
Category: Cable Chains, Description: Cable chain; MEDIUM; Bend.rad: 150mm; L: 1000mm; Int.height: 35mm, Manufacturer series: MEDIUM, Type of cable accessories: cable chain, Version: frames openable from inner radius; frames openable from outer radius, Internal height: 35mm, External height: 49mm, Length: 1m, Internal width: 125mm, External width: 145mm, Bending radius: 150mm.