435PU125075
435PU125075 BREVETTI
435PU040075.pdf
Виробник: BREVETTI
Category: Cable Chains
Description: Cable chain; Protection; Bend.rad: 75mm; L: 1000mm
Manufacturer series: Protection
Length: 1m
Internal height: 35mm
External height: 49mm
Internal width: 125mm
External width: 145mm
Bending radius: 75mm
Type of cable accessories: cable chain
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Cable Chains, Description: Cable chain; Protection; Bend.rad: 75mm; L: 1000mm, Manufacturer series: Protection, Length: 1m, Internal height: 35mm, External height: 49mm, Internal width: 125mm, External width: 145mm, Bending radius: 75mm, Type of cable accessories: cable chain.